Değerli araştırmacı arkadaşımız,

Biliyoruz şuanda araştırmanızın, tezinizin, makalenizin ya da projenizin istatistikleriyle boğuşuyorsunuz. Ya da SPSS veri analizi nasıl yapılır? sorusuna yanıt arıyorsunuz…

LEYASTAT.COM olarak Biyoistatistik, Epidemiyoloji ve Klinik Uzmanlık alanlarında Doç. Dr. ve uzman hekim kadromuzla SPSS analizi ve sonuçları yorumlama hizmeti sunuyoruz.

Kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlarla güvenilir ve doğru sonuçlar elde etmeniz için çaba harcıyoruz.

Bu amaçla:

  • Çalışmanızın gerekçe ve amaçlarına uygun veri toplama formu veya anketinizin oluşturulması
  • Veritabanının oluşturulması ve verilerinizin SPSS programına girilmesi
  • Çalışma hipotezlerinize uygun analizlerinin yapılması, gerektiğinde çalışmanın geliştirilmesi açısından, çok değişkenli analizler gibi ileri analiz yöntemlerinin kullanılması
  • SPSS veri analizi sonucunda elde edilen bulguların uygun grafik ve tablolara dönüştürülmesi
  • Tablo ve grafiklerin açıklamalarının ve yorumlamalarının akademik dil ve uygun formatta yazılması hizmetlerini kısa süre ve uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Bütün bu süreçleri tümünde sizinle iletişim halinde olarak tamamlıyoruz.

Tez ve araştırmalarınızın istatistiksel analizi konusunda gözünüz arkanızda kalmasın.

LEYASTAT.COM istatistik merkezi olarak SPSS analizi hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı kendimize ilke edindiğimizi söylemek isteriz.

SPSS analiz yöntemleri olarak, parametrik testler, non-parametrik testler, lineer regresyon, lojistik regresyon, faktör analizi, eksik veri atama, ROC analizi, sağkalım analizi gibi birçok hizmet hızlı ve güvenilir bir şekilde sunulmaktadır.

SPSS veri analizi yaptırmak istiyorsanız, SPSS analiz ücretleri konusunda canınızı sıkmayın uygun ücretli SPSS analizi hizmetlerimizden yararlanın.

İstatistiksel analizlerinizi alanında uzmanlardan yardım alarak zenginleştirmek araştırmanızın kalitesini arttıracaktır.

Ayrıca dergilerden majör/minör düzeltme alan makalelerinizin istatistik analizleri hassas ve titiz bir şekilde ele alınarak, hızlı bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

SPSS analizi ve sonuçların yorumlanması hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Herkese ideallerine ulaştığı, mutlu ve huzurlu bir hayat dileklerimizle.

LEYASTAT | İstatistik, Epidemiyolojik ve Akademik Danışmanlık

İletişim için:
0530 420 59 78
leyastatistica@gmail.com
info@leyastat.com

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın