Merhaba değerli araştırmacı,

Biliyoruz istatistik analizi yaptırmak istiyorum diyorsunuz ve istatistik analiz yapan firmalar arayışı içindesiniz.

Belki de Google’a istatistik analiz nedir, istatistik analiz yöntemleri yazarak kendi başınızın çaresine bakmaya çalışıyorsunuz. İstatistik analiz ve sonuçların yorumlanması konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

LEYASTAT İstatistik, Epidemiyolojik ve Akademik Danışmanlık olarak, Epidemiyoloji, Biyoistatistik, Medikal İstatistik ve Klinik Anabilim Dallarında Doç. Dr., Dr. Öğr. Gör., PhD ve Uzman Doktor ünvanlarına sahip kadromuzla Tez, Makale ve Projelerinizin istatistik analizlerini hızlı, doğru ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

İstatistik analiz yaptırmak istiyorum diye yola çıkan arkadaşlara önerimiz, SPSS analizi yapan yerler, istatistik analiz merkezi veya istatistik analiz yapan firmalar içerisinde işini gerçekten bilen ve layıkıyla yapan yerler ile çalışmanız. Unutmayın alanında uzman olmayan kişilere ücretli SPSS analizi yaptırmak risk taşır.

Günümüzde fotokopi firmaları, kırtasiyeler, Youtube’dan video izleyerek veya manuel pdf’leri okuyarak istatistik analizi öğrenenler, yani uzman olmayan bir sürü kişi ya da kuruluş internette istatistik analiz yapılır diye ilan vererek, bir çok araştırmacıyı, asistanı ve hatta hocayı hem zaman hem de para açısından sıkıntıya sokacak sonuçlara neden olmaktadır.

Belki de uzman bir ekip tarafından istatistik analizi yaptırmaya karar verdiniz, ancak SPSS analiz ücretleri ne kadar, ücretli SPSS analizi nereye yaptırabilirim, istatistik analiz ücretleri bütçeme uygun mu, SPSS veri girişi ücreti ne kadar tutar gibi sorularla kafanızı yoruyorsunuz?

İstastistik analiz ücretleri değişken sayısı ve türüne, veri büyüklüğüne, çalışmanızın tasarımına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu açıdan da dikkatli olmanızda fayda vardır.

Tez, makale ve projelerinizin istatistik analizi ve sonuçlarının yorumlanması konusunda uygun fiyatlı hizmet veren ve gizlilik ilkelerine riayet eden ekibimiz, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Bu nedenle diyoruz ki:

İstatistik analizi yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

İstatistik analiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

LEYASTAT | İstatistik, Epidemiyolojik ve Akademik Danışmanlık
İletişim için:
0530 420 59 78
leyastatistica@gmail.com
info@leyastat.com

WhatsApp WhatsApp'tan Bize Yazın